ARGE GRUP DANIŞMANLIK

Hacettepe Teknokent bünyesinde, “Ar-Ge, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım” çözümleri sağlamaktayız. Alanlarında yetkin eğitmen kadromuz ve PMI® yaklaşımlarıyla, kaliteli, etkin ve size özel tasarlanmış eğitim ve danışmanlıklarımız için buradayız! Proje yönetimi, iş analistliği, çevik (agile) proje yönetimi, risk yönetimi, PMP®, PMI-ACP®, PMI-RMP®, PMI-PBA® , PMI-CAPM®, DASSM™ ve daha fazla bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlıklar sağlıyoruz. Proje yönetimi yetkinliklerinizin ve proje yönetim ofislerinizin geliştirilmesinde, yeni teknikleri uygulamaya geçirmenizde destek oluyoruz. Size mentörlük ve eğitim desteğimizle beraber çevik dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

Başarılarımız

60+ Kurum
2000+ Katılımcı
300+ Eğitim
%100 Müşteri Memnuniyeti

ARGE GRUP DANIŞMANLIK AİLESİ

Kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

SELDA BARBAROS

SELDA BARBAROS

PMP®, RMP®, PBA®, DASSM® Bilgisayar Yük.Müh. Kurucu/Eğitmen/Danışman

Selda Barbaros, 1993’te Konya Meram Anadolu Lisesi’nden, 1997’de Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bilgisayar mühendisliği bölümünden yüksek lisans derecesi bulunmaktadır. Yüksek lisans çalışması veri analitiği, iş zekâsı ve karar destek sistemleri üzerinedir. 20 yıldan uzun zamandır bilgi teknolojileri kapsamında projelerde görev almaktadır.

GÜLAY KARAKAYA

GÜLAY KARAKAYA

PMP® - Eğitmen/Danışman

Gülay KARAKAYA, ODTÜ Fizik Bölümü’nden 1991 yılında mezun olmuş, 1992 yılından bugüne kadar “Savunma, Telekomünikasyon, Enerji ve Üretim” sektöründeki firmalarda üretim, kalite, test ve proje yönetimi departmanlarında yönetici olarak görev almıştır. Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM)’ nda birçok projede kalite ve test konularında danışman olarak görev almıştır. Kurumların kalite süreçlerinin kurulması ve iyileştirilmesi kapsamında, kalite yöneticisi olarak görev almıştır. Bilgi teknolojileri, savunma ve kapasite geliştirme projelerinde proje uzmanı, proje koordinatörü, proje yöneticisi, program direktörü olarak görevler almıştır.

HATİCE SAKARYA

HATİCE SAKARYA

MSc, PMP, KMP I,II, PSM I, PSPO I, SAFE 5 Agilist, SAFE POPM, DASSM® Eğitmen/Danışman

Hatice SAKARYA, 2005 yılında Çankaya Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar bölümünü bitirmiştir. Ardından ODTÜ Uygulamalı Matematik Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Doktora çalışmaları devam etmektedir. Bugüne kadar hem kamu kurumlarında hem de özel sektörde yerel ve global pozisyonlarda iş analisti, veri analisti, proje yöneticisi, program yöneticisi olarak çalışmıştır. Bilgi teknolojileri ağırlıklı olmak üzere savunma ve siber güvenlik alanında pek çok projeyi yönetmiştir.

İLKER TABAK

İLKER TABAK

Eğitmen/Danışman

İlker TABAK, 1982’de İzmir Atatürk Lisesi’ni, 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği’ni, 2005’te Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.

Şubat 1987’de Bilkent Holding’e bağlı Teksis AŞ’de yazılım mühendisi olarak iş yaşamına başlamıştır. Çalışmalarına Mart 1992’de katıldığı Link Bilişim’de Yazılım Müdürü olarak devam etmiştir. Link Bilişim’de Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Genel Müdürlüğü YBS Olurluk Çalışması ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü Otomasyonu Projesi’nin yanı sıra Link Bilişim Kurumsal Paket Çözümleri ile de çalışmıştır.

ŞENAY GEZERGEN

ŞENAY GEZERGEN

MSc. PMP, ITIL, CSM Eğitmen/Danışman

Şenay GEZERGEN, Yıldız Teknik Üniversitesi‘nde çift anadal eğitimi görerek, 2005 yılında İşletme Bölümü’nü "Üniversite Birincisi" ve 2006 yılında Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü "Yüksek Onur Öğrencisi" ünvanı ile tamamlamıştır. Kariyer hayatına Proje Asistanı olarak başlayarak, enerji, telekom ve sigorta gibi farklı sektörlerde "İş Analisti", "Proje Yöneticisi", "Proje Yönetim Ofisi Koordinatörü" gibi kritik proje rolleri üstlenmiştir. “Dönüşüm, Altyapı Değişim, Süreç İyileştirme, İş Geliştirme, Compliance” temelli projelerde çalışmıştır.

AYLİN COŞKUN

AYLİN COŞKUN

Proje Danışmanı/Eğitmen

Aylin COŞKUN, TED Ankara Koleji ve Bilkent Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler mezunudur. 2010 yılından beri Avrupa Birliği Fonları, Dünya Bankası, Asya Kalkınma Bankası, Yerel Kalkınma Ajansları ve diğer fon kuruluşların hizmet ve hibe projelerinin ihale tekliflerini hazırlama, proje yönetimi, iletişim ve savunuculuk faaliyetleri, eğitim ve etkinlik organizasyonları, finans, bütçe ve idari yönetim, izleme & değerlendirme, kurumsallaşmada insan kaynakları modelleri, proje döngüsü yönetimi (PCM) ve dış ticaret konularında çalışmaktadır.

MERVE ALTUĞ

MERVE ALTUĞ

Eğitim Koordinatörü/Stajyer Eğitmen

Merve Zeynep ALTUĞ, Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2018 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Karabük Üniversitesi Endüstri .Mühendisliği Seminer Günleri’nde "Bir İşletme için AHP Ve Electre Yöntemleri İle Fason İşletme Seçimi" başlıklı projeyi sunmuştur. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Proje süreç analizi üzerine tez çalışması devam etmektedir.