Temel Risk Yönetimi Eğitimi

Bir organizasyon içerisindeki tüm seviyelerde (işletme / portföy / program/ proje) risk yönetirken kullanabileceğiniz temel bilgi, yetenekler ve araç teknikleri sağlamak ve risk yönetimi çerçevesinde takım içinde ortak kültürün kurulmasına destek olma eğitimidir.

Temel Proje Yönetimi Eğitimi

Proje yönetimi mesleği ile tanışmak, proje yönetimi kurumsal olgunluğunu geliştirmek ve proje yönetiminde yer alan personelinin, ekibinin gelişmesini hedefleyenler için eğitimdir.

Temel İş Analizi Eğitimi

Yöneticiler, organizasyonların iş geliştirme veya iş analizi birimlerinde çalışanlar, proje ekipleri, test aktivitelerinin tasarlanması, planlanması ve yürütülmesinden sorumlu çalışanlar için eğitim setimiz

Temel Çevik (Agile) Proje Yönetimi Eğitimi

Çevik proje yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz bilgi, teknik ve uygulamaları sağlayarak, çevik uygulayabilecek duruma gelmenizi ve “çevik olma” yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır.

Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Eğitim

Proje döngüsü, proje fikrinin belirlenmesi ile başlayan, tüm faaliyetlerin yürütülme aşamalarını kapsayan süreçtir. Eğer siz de bu süreci belirli bir sistematiğe göre tasarlayıp, uygulayarak projenizin etkinliğini artırmak istiyorsanız bu eğitim tam size göre!

MS Project Eğitimi

Microsoft Project uygulamasının temel kavramlarını ve temel işlevlerini ayrıntılarıyla ele aldığımız eğitim programı ile projelerinizi daha etkili bir şekilde yöneteceksiniz.